Úvod  Aktuality &gt: Free verze softwaru Paxton Net2

Free verze softwaru Paxton Net2

22. října 2014

Sběrnicové přístupové systémy Net2 jsou spravovány ze stejnojmenného softwaru, který je k dispozici ve dvou verzích – Lite a Pro. Připravili jsme pro vás přehledný seznam jejich klíčových vlastností.

Software Paxton Net2 Pro

Neplacená verze softwaru Net2 Lite  nabízí tyto funkce:

  • správa až 50.000 uživatelů
  • obsluha až 200 datových linek, každá s max. 100 řídícími jednotkami
  • komunikace na dalších max. 1.000 bezdrátových jednotek prostřednictvím připojitelných 100 access pointů

Systém může být doplněn až 100 vstupně-výstupními moduly, které spolupracují dle nastavených programovatelných funkcí.

Software Net2 Lite využívá architektury klient-server a žádným způsobem licenčně neomezuje počet klientů. Můžete v něm nastavit až 250 časových pásem a jejich prostřednictvím vytvořit až 250 přístupových práv, které se přidělují jednotlivým uživatelům. Software Net2 Lite dokáže obsloužit celou řadu instalací, malého i velkého rozsahu.

Doplňkové vlastnosti Net2 Pro

  • Anti-pass back - funkce systému, která osobám v objektu neumožňuje projít oboustranně kontrolovanými dveřmi dvakrát po sobě stejným směrem
  • Víceúrovňové oprávnění přístupu - nachází uplatnění například v obchodních centrech, kde nájemcům umožňuje spravovat pouze své dveře
  • EPS integrace a shromažďovací body řeší problematiku chování systému při požáru – signálem z EPS se všechny dveře otevřou a osoby se na dané venkovní čtečce evidují, to umožňuje snazší orientaci velitele zásahu HZS o počtu zbývajících osob v objektu
  • Docházka využívá principu dvou čteček, jedné příchodové a druhé odchodové; export v PDF lze ručně editovat (doplnit například dovolenou či lékaře)
  • Net2 Anywhere umožňuje správu systému z webového prohlížeče

Software Net2 Lite si můžete stáhnout , software Net2 Pro  je dodáván na DVD s aktivačním klíčem. Jednotlivé funkce obou verzí softwaru naleznete v přehledu níže.

Net2 ProNet2Lite
Více operátorů v systémuxx
Aktualizace zdarmaxx
CCTV integrace    xx
Grafické mapy    xx
Programovatelné funkcexx
Základní EZS integrace*   xx
Integrace IP videotelefonu Net2 Entryxx
Integrace biometrie    xx
Víceúrovňové oprávnění přístupu    x
Snadná docházka* x
Utilita pro potisk karetx
Shromažďovací body a výpisy přítomnosti*x
EPS integrace* x
Oblasti a anti-passback* x
Bezpečnostní uzamčení*  x
Vícezónová EZS integrace*x
Přizpůsobitelná úvodní stránkax
Webový nástroj Net2 Anywherex
Aplikace pro iPhone        x

*) není dostupné u bezdrátových jednotek Net2 nano a PaxLock

Pro více informací o systémech Paxton Net2 nás kontaktujte, rádi vaše dotazy zodpovíme nebo navštívite náš katalog .

Chcete být informováni o zajímavostech a novinkách v oboru bezpečnostních technologií? S naším newsletterem vám nic neunikne.

Mohlo by vás zajímat:

Net2 plus nyní s jednodušší instalací
Společnost Paxton se v minulém roce rozhodla nejen pro změnu vzhledu obalů svých produktů, ale i pro úpravu vnitřní části řídící jednotky Net2 plus. Podívejte se, k jaké změně došlo.

Designové čtečky Paxton
Společnost Paxton nabízí k přístupovým jednotkám systému Net2 několik čteček s netradičním pojetím designu. Prvky jako LCD displej nebo skleněná vložka čtečky tak zdařile doplňují technickou rovinu těchto zařízení. Uvnitř tohoto článku si představíme některé z nich.

Software Net2 v5 na scéně
V březnu uvedla společnost Paxton zcela novou verzi softwaru Net2 označenou jako v5.01. Na první pohled se zdá, že se jedná o stejný software s vylepšeným vzhledem a českým jazykovým rozhraním, na mnoha místech jsou však skryty nové, velmi zajímavé funkce.

 
Mapa webuO webu | Tisknout stránku  | 
|
Vyrobila: Omega Design
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace  Rozumím