Úvod  Paxton

Více o společnosti Paxton

Paxton Access je důležitým hráčem v oblasti výroby systémů elektronické kontroly vstupu - EKV.

Společnost byla založena v roce 1985 se základnou v East Sussex ve Velké Británii, dnes sídlí ve městě Brighton na jihu země. Paxton Access se od počátku zaměřuje na kvalitu zpracování a inženýrský přístup k řešení svých technologií. Výsledkem jsou pak designově elegantní a kvalitou zpracování výjimečné a inovativní produkty, které zcela splňují svůj účel.

Společnost Paxton Access dosahuje svých úspěchů na trhu s přístupovými systémy skrze neustálé úsilí ve zkvalitňování svých produktů a naplňování potřeb instalačních firem i koncových uživatelů systému. Již od roku 1993 profituje a neustále roste. Díky své stabilní pozici tak nabízí dlouhodobou jistotu technické podpory i ochrany investic.

Sídlo společnosti Paxton

Pro více informací o společnosti Paxton nás neváhejte kontaktovat.

Mohlo by vás zajímat:

Paxton více než 30 let na trhu. Víte, co vedlo k jeho založení?
Společnost Paxton v roce 2015 oslavila 30 let od svého vzniku. Při této příležitosti její majitel představil důležité historické milníky. Víte, jaké nečekané důvody vedly k založení této společnosti a jaké další události potkaly Paxton na jeho dlouhé cestě?

Proč zvolit přístupový systém Paxton?
Společnost Paxton nabízí zcela jedinečné pojetí autonomního přístupového systému. Ten je koncipován s důrazem na jednoduchost a rychlost instalace a oživení. Jaké jsou jeho další přednosti?

 
 
Mapa webuO webu | Tisknout stránku  | 
|
Vyrobila: Omega Design
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace  Rozumím