Úvod  Aktuality &gt: Designové čtečky Paxton

Designové čtečky Paxton

16. září 2014

Společnost Paxton nabízí k přístupovým jednotkám systému Net2 několik čteček s netradičním pojetím designu. Prvky jako LCD displej nebo skleněná vložka čtečky tak zdařile doplňují technickou rovinu těchto zařízení. Uvnitř tohoto článku si představíme některé z nich.

Čtečka s LCD displejem

Snad každý přístupový systém se snaží mít uživatelsky čitelnou signalizaci na čtečce. Nejčastější pojetí zelená / červená může doplňovat blikání, pípání, či melodie. Paxton s LCD displejem na čtečce navíc nabízí uživateli možnost uploadovat do čtečky čtveřici unikátních obrázků pro jasnou definici stavů: čekání na identifikátor, přístup povolen, přístup zamítnut, požadavek na potvrzení.

Čtečky Paxton s LCD displejem

Kruhová čtečka

Designová kruhová čtečka je vyrobena z kvalitní nerezové oceli a díky technickým parametrům (provozní teplota -35˚C až +70˚C, krytí IPx7) je ideální pro nejnáročnější prostředí. Ve svém nízkém profilu je ohraničena vnitřním i vnějším kruhem světla. Toto uspořádání osvětlení je nejen atraktivní, ale umožňuje také vynikající viditelnost. Je-li povolen přístup, rozsvítí se zelené podsvícení. Je-li přístup odepřen, rozsvítí se červené podsvícení. V ostatních případech je čtečka neustále obklopena modrým podsvitem, který je možné vypnout, nebo měnit jeho intenzitu přiložením dodané stmívací karty.

Kruhová designová čtečka Paxton

Architektonická čtečka s výměnnou výplní

Architektonické čtečky lze využít zejména v historických a památkově chráněných budovách, kde se klade velký důraz na splynutí s okolím. Tyto čtečky se vždy skládají ze dvou částí – tenkého rámu (matně černý / leskle černý / nerez) a designové výplně (dřevo / kámen / sklo). Skleněná výplň může obsahovat i definované logo.

Tento typ čteček byl využit například pro zabezpečení středověkého zámku Peckforton.

Architektonické čtečky Paxton

Modulární zápustná čtečka

Zajímavým řešením je možnost zapustit čtečku do stávajících prvků na instalaci (vjezdové sloupky, vrátníky, apod.). Díky malým rozměrům (58 x 58 x 17 mm) můžete čtečku umístit buď do koncového zařízení jiného výrobce, případně s montážní krabicí přímo do připraveného otvoru ve zdi.

Modulární zápustná čtečka Paxton

Pro více informací o designových čtečkách nás kontaktujte, rádi Vaše dotazy zodpovíme nebo navštivte náš katalog .

Chcete být informováni o zajímavostech a novinkách v oboru bezpečnostních technologií? S naším newsletterem vám nic neunikne.

Mohlo by vás zajímat:

Net2 plus nyní s jednodušší instalací
Společnost Paxton se v minulém roce rozhodla nejen pro změnu vzhledu obalů svých produktů, ale i pro úpravu vnitřní části řídící jednotky Net2 plus. Podívejte se, k jaké změně došlo.

Pouze jeden identifikátor
Ovládání více technologií (EKV, PZTS, docházka) jediným typem identifikátoru může uživateli značně usnadnit práci. Podívejte se, jak lze takový požadavek správně vyřešit.

Kontrola vstupu Paxton - případová studie Bytový dům
V této případové studii Vám představíme dvojici řešení – v obou bude hrát roli bytový dům se dvěma vchody a využití autonomního systému Paxton Compact. V prvním případě půjde čistě o zabezpečení přístupů do objektu, ve druhém případě se budeme věnovat řešení s centrální správou z nadstavbového softwaru.

 
Mapa webuO webu | Tisknout stránku  | 
|
Vyrobila: Omega Design
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace  Rozumím