Úvod  Aktuality &gt: PAXTON na IFSECu

PAXTON na IFSECu

9. května 2012

Společnost Paxton se jako již tradičně i letos prezentuje se svými novinkami na mezinárodním veletrhu zabezpečovací techniky IFSEC v Birminghamu.

 

Zavítáte-li na veletrh IFSEC 2012, který se koná ve dnech 14. Až 17. května, budete zde moci shlédnout nejnovější produktovou nabídku společnosti Paxton. Představená bezpečnostní řešení poskytnou obraz o síle a jedinečnosti systému Paxton pro inteligentní budovy.

Jako novinky se na veletrhu IFSEC 2012 představí následující produkty:

Net2 Entry

Net2 Entry je jednoduchý systém pro videokomunikaci u dveřního vstupu z dílny společnosti Paxton. Snadná instalace a elegantní nenápadný design jej předurčují pro efektivní doplnění jakéhokoli dveřního prostředí. Net2 Entry je snadno nastavitelný systém, sestávající z pouhých tří komponent, které se automaticky detekují a vytváří tak jednoduché Plug & play řešení.

Net2 PaxLock

Kombinace inteligentní bezdrátové technologie s výkonem systému Net2 – to je právě Net2 PaxLock. Tato bezdrátová klika šetří čas instalace vzhledem k možnosti osazení na standardní zámek s roztečí 72mm. Net2 PaxLock je jedinečný on-line systém, který je dodáván s integrovaným řešením napájení ve formě klasických tužkových baterií, což snižuje náklady na údržbu systému na minimum. Net2 PaxLock je univerzální řešení vhodné pro širokou škálu prostředí, které otevírá nové obchodní příležitosti.

Net2 Anywhere

Net2 Anywhere je on-line aplikace systému Net2, kterou je možné najít v softwaru Net2 Pro. Net2 Anywhere umožňuje přístup k nastavení a ovládání systému Net2 odkudkoli na světě. Ze vzdáleného místa tak lze jednoduše spravovat události, ovládat stavy systému a přidávat nebo odebírat uživatele. To vše je možné vzdáleně prostřednictvím specializovaných aplikací pro iPhone nebo ve Vašem webovém prohlížeči

IP produkty

Paxton udržuje krok s aktuálním tématem roku, IP. IP řešení společnosti Paxton, zahrnující Net2 Plus a Net2 Plus Power over Ethernet, zajišťuje jednoduchost a škálovatelnost celé instalace systému. Net2 Pro software Software Net2 Pro nabízí pokročilé funkce, jako například textová i grafická docházka, integrace požární signalizace, vícezónová PZTS integrace, funkce bezpečnostního uzamčení, Anti-passback a software pro návrh designu karet „Card Designer“. Software Net2 Pro nabízí i správu více poboček z jednoho centrálního místa.

 
Mapa webuO webu | Tisknout stránku  | 
|
Vyrobila: Omega Design
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace  Rozumím