Úvod  Aktuality &gt: Paxton v časopise Security magazín

Paxton v časopise Security magazín

23. října 2015

V září 2015 byl v časopise Security magazín uveřejněn náš článek, přehledově mapující přístupové systémy a jejich příslušenství – vše z dílny společnosti Paxton.

Článek je rozdělen do dvou hlavních částí. První část pojednává o autonomních přístupových systémech, představuje jejich vlastnosti, technické parametry a klíčové výhody při jejich využívání. V základu porovnává systémy Paxton Compact a Paxton Switch2, kdy první vyniká především jednoduchostí montáže a druhý pak zvýšenou ochranou vůči možnému napadení.

Druhá část článku je věnována systému Net2, který umožňuje jednotlivé dveře propojovat do společné sítě a jejím prostřednictvím předávat informace do řídícího počítače. V porovnání prosti sobě stojí čistě drátová a hybridní (rozšířená o bezdrátově připojené dveře) varianta a je pojednáno o vlastnostech obou těchto řešení.

V závěru článku je tabulka se srovnáním základních technických parametrů všech představovaných systémů.

Článek věnovaný technologii Paxton

Chcete být informováni o zajímavostech a novinkách v oboru bezpečnostních technologií? S naším newsletterem vám nic neunikne.

Mohlo by vás zajímat:

RFID karty a klíčenky
Víte, co jsou RFID identifikátory a jaké jsou na trhu dostupné typy? Poradíme vám s výběrem vhodného standardu pro komunikaci mezi identifikátorem a čtečkou na vašem projektu.

Net2 plus nyní s jednodušší instalací
Společnost Paxton se v minulém roce rozhodla nejen pro změnu vzhledu obalů svých produktů, ale i pro úpravu vnitřní části řídící jednotky Net2 plus. Podívejte se, k jaké změně došlo.

Proč zvolit přístupový systém Paxton?
Společnost Paxton nabízí zcela jedinečné pojetí autonomního přístupového systému. Ten je koncipován s důrazem na jednoduchost a rychlost instalace a oživení. Jaké jsou jeho další přednosti?

 
Mapa webuO webu | Tisknout stránku  | 
|
Vyrobila: Omega Design
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace  Rozumím