Úvod  Aktuality &gt: Proč zvolit přístupový systém Paxton?

Proč zvolit přístupový systém Paxton?

17. března 2015

Společnost Paxton nabízí zcela jedinečné pojetí autonomního přístupového systému. Ten je koncipován s důrazem na jednoduchost a rychlost instalace a oživení. Jaké jsou jeho další přednosti?

Paxton je specialistou na zabezpečovací systémy.Jednoduchost autonomního systému Paxton Compact poznává uživatel již v prvním kontaktu se systémem – celé řešení sestává z maximálně dvou hlavních komponent. Jádrem systému je čtečka nebo klávesnice, která je instalovaná v blízkosti ovládaných dveří, čtečka je pak doplněná ještě o balík karet, které slouží pro nastavení čtečky a přístup uživatelů do objektu.

Zapojení čtečky i klávesnice je identické. Z obou prvků vystupuje šestice barevně oddělených vodičů, z nichž dva jsou určeny pro přivedení napájení, dva pro připojení zámku a dva pro případné připojení odchodového tlačítka. Celé zařízení funguje na velmi jednoduchém principu. Při zadání platného PIN kódu / přiložení platné karty / stisknutí odchodového tlačítka se propojí napájení se zámkem a uživateli je povolen přístup.

Balík Paxton Compact obsahuje následující identifikátory:

  •  zadávací karta
  •  karta pro nastavení délky odblokování dveří
  •  karta pro tichý režim
  •  karta pro reverzní zámky
  •  10 / 25 / 50 / 100 uživatelských a stínových karet (případně klíčenek)

Autonomní zabezpečovací sytém Paxton sází na jednoduchost a rychlost pro uživatele.

Po instalaci a připojení čtečky se pouze přiloží zadávací karta jednoho nebo více balíků a nastaví se délka odblokování dveří. Volitelně lze vypnout bzučák nebo obrátit polaritu výstupu. Celé oživení systému se stává otázkou několika vteřin a je velmi snadné – pouze se přikládají karty ke čtečce.

Důmyslný je mechanismus pro případ ztráty uživatelské karty. Pokud ke ztrátě dojde, z balíku karet se vyjme příslušná stínová karta, přiloží se ke čtečce a její spárovaná uživatelská karta již na čtečce nemá přístup. Stínové karty lze popsat, např. jednoduše „Byt 3 – otec“, a systém pak ani nemusí být registrován na Úřadě pro ochranu osobních údajů, protože nikde nejsou uvedena jména osob.

V případě potřeby vyšší bezpečnosti, je zde systém Paxton Switch2Systém Paxton Compact nabízí velmi jednoduché řešení pro zabezpečený přístup do objektu. Jeho ideální aplikací jsou bytové domy, malé provozovny, sportovní centra apod

V případě, že je důraz na bezpečnost ještě vyšší, lze použít systém Paxton Switch2, který má paměť uživatelů a čtečku karet nebo klávesnici oddělenou – paměť je skrytá v řídící jednotce, která se umístí na skryté místo uvnitř objektu. Propojení mezi čtečkou / klávesnicí a touto řídící jednotkou je realizováno datově.

Zaujaly vás autonomní systémy společnosti Paxton? Kontaktujte nás nebo navštívite náš katalog .

Chcete být informováni o zajímavostech a novinkách v oboru bezpečnostních technologií? S naším newsletterem vám nic neunikne.

Mohlo by vás zajímat:

Pouze jeden identifikátor
Ovládání více technologií (EKV, PZTS, docházka) jediným typem identifikátoru může uživateli značně usnadnit práci. Podívejte se, jak lze takový požadavek správně vyřešit.

Net2 plus nyní s jednodušší instalací
Společnost Paxton se v minulém roce rozhodla nejen pro změnu vzhledu obalů svých produktů, ale i pro úpravu vnitřní části řídící jednotky Net2 plus. Podívejte se, k jaké změně došlo.

Kontrola vstupu Paxton - případová studie Bytový dům
V této případové studii Vám představíme dvojici řešení – v obou bude hrát roli bytový dům se dvěma vchody a využití autonomního systému Paxton Compact. V prvním případě půjde čistě o zabezpečení přístupů do objektu, ve druhém případě se budeme věnovat řešení s centrální správou z nadstavbového softwaru.

 
Mapa webuO webu | Tisknout stránku  | 
|
Vyrobila: Omega Design
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace  Rozumím