Úvod  Aktuality &gt: Software Net2 v5 na scéně

Software Net2 v5 na scéně

1. dubna 2014

V březnu uvedla společnost Paxton zcela novou verzi softwaru Net2 označenou jako v5.01. Na první pohled se zdá, že se jedná o stejný software s vylepšeným vzhledem a českým jazykovým rozhraním, na mnoha místech jsou však skryty nové, velmi zajímavé funkce.

Do jaké míry se povedlo přizpůsobit software Net2 reálným potřebám zákazníka pro konkrétní projekty, můžete nyní v krátkém přehledu novinek posoudit sami:

  • Software Paxton Net2 v5Turniketový režim - jedna řídící jednotka Net2 plus umí v kombinaci se dvěma čtečkami ovládat oba směry turniketu. Vzhledem k cílení na turnikety, jak plyne z názvu funkce, jsou relé sepnuta pouze na vteřinu. V kombinaci s otvírači s momentovým kolíkem (po přijetí impulzu jsou odblokovány až do uskutečnění jednoho průchodu) lze tuto funkci využít i pro jednostrannou kontrolu vstupu u dvou dveří pomocí jediné jednotky Net2 plus. Funkce dostupná pouze v placené verzi SW.
  • Uživatelsky definovaná práva - dříve bylo možné operátorovi v softwaru Paxton nastavit pouze základní práva - editovat vše, číst vše, editovat jen uživatele, apod. Nyní je možné jednotlivým operátorům nastavená práva přizpůsobovat dle konkrétních potřeb – typickým využitím této funkce jsou dvě firmy v jednom objektu. Funkce dostupná pouze v placené verzi SW.
  • Dočasná uživatelská oprávnění – tato funkce je vhodná například pro hotely, kde uživateli chceme poskytnout přístup odteď na určenou dobu nebo do definovaného data a času.
  • Rozšířené možnosti kalendáře - nově lze přidat až 26 vlastních typů jakýchsi zvláštních událostí (výroční setkání, první středa v měsíci, apod.) a nastavit v nich doplňková přístupová povolení. Příkladem je zaměstnanec, který má do objektu přístup v pracovní době, ale každou první středu v měsíci může navíc přijít i večer na setkání týmu.
  • Dvojité přiložení identifikátoru nově umožňuje spustit jakoukoli definovatelnou akci v přístupovém systému, například aktivaci bezpečnostního uzamčení objektu nebo odeslání e-mailu.
  • Přílohy e-mailů - u e-mailů lze nově připojit přílohu. Přílohou může být jakkoli definovatelný výpis událostí (např. všechny události na vstupních a zadních dveřích z posledních 3 dnů, apod.).
  • Vylepšená integrace IP videotelefonu Paxton Net2 Entry - na základě přijetí / nepřijetí hovoru apod. lze opět v přístupovém systému spouštět či ovládat návazné funkce (řízení dveří, zaslání e-mailu, apod.).
  • Novinky v systému Net2 Entry - domácí videotelefon umí připojit i externí IP kamery (a zobrazovat je na displeji) a spravovat až 20 hlasových zpráv délky 30 vteřin.
  • Podpora pro Windows 8
  • Ukončena podpora pro Windows XP (předchozí verze do verze v4.27 dále operační systém Windows XP podporují)

Software je ke stažení na stránce download. Pro více informací a konzultaci nových funkcí nás, prosím, kontaktujte.V případě zájmu o dodatečné informace nás neváhejte kontaktovat nebo navštívite náš katalog .

Chcete být informováni o zajímavostech a novinkách v oboru bezpečnostních technologií? S naším newsletterem vám nic neunikne.

Mohlo by vás zajímat:

Proč zvolit přístupový systém Paxton?
Společnost Paxton nabízí zcela jedinečné pojetí autonomního přístupového systému. Ten je koncipován s důrazem na jednoduchost a rychlost instalace a oživení. Jaké jsou jeho další přednosti?

Paxton slaví 30 let na trhu. Víte, co vedlo k jeho založení?
Společnost Paxton slaví v letošním roce 30 let od svého vzniku, a proto majitel společnosti Tony Ratcliffe představil důležité historické milníky této společnosti. Víte, jaké nečekané důvody vedly k založení této společnosti a jaké další události potkaly Paxton na jeho dlouhé cestě?

Free verze softwaru Paxton Net2
Sběrnicové přístupové systémy Net2 jsou spravovány ze stejnojmenného softwaru, který je k dispozici ve dvou verzích – Lite a Pro. Připravili jsme pro vás přehledný seznam jejich klíčových vlastností.

 
Mapa webuO webu | Tisknout stránku  | 
|
Vyrobila: Omega Design
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace  Rozumím