Úvod  Aktuality &gt: Zlevňujeme Software Paxton Net2 Pro

Zlevňujeme Software Paxton Net2 Pro

19. dubna 2012

Software Paxton Net2 Pro, který umožňuje ovládat sběrnicový systém Paxton Net2 a spravovat jeho uživatele, je nyní o 25 % levnější.

Tento účinný softwarový nástroj poskytuje v přehledné grafické formě informace o aktuálním stavu systému a umí jej snadnými kroky nastavovat. Intuitivní uživatelské rozhraní, které nezapře podobnost se známým produktem Microsoft Outlook, je dodáváno plně v české jazykové mutaci, a to ve dvou verzích:

  • Verze Net2 Lite - je zcela zdarma a umožňuje nejen základní funkcionalitu, která zahrnuje ovládání stovek dveří a správu desítek tisíc uživatelů, ale zvládá i některé pokročilé funkce jako je možnost implementace grafických mapových podkladů nebo integrace s CCTV kamerami a záznamovými IP systémy.
  • Software Net2 Pro - rozšiřuje obzory základního přístupového systému speciálními funkcemi, jako je například časový a logický Anti-passback (kontrola směrovosti průchodu dveřmi), integrace EPS, jednoduchá aplikace pro docházkový systém, nebo softwarová utilita pro návrh potisku karet.

Koncová cena softwaru Net2 Pro je nyní 9.490 Kč bez DPH.

Pro zakoupení softwaru nás neváhejte kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. 


 
Mapa webuO webu | Tisknout stránku  | 
|
Vyrobila: Omega Design
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace  Rozumím